×
rivalo

499 Türkiye - İsveç İddaa Maç Tahmini

user Pisipisi

Uefa Uluslar Ligi B Ligi 2. Grup’da 3 puanla 2. sırada bulunan Türkiye, 1 puanla 3. sırada bulunan İsveç’i Eskişehir Yeni Stadyumu’nda konuk ediyor.<br><br>2018 Dünya Kupası Elemeleri’nde gruptan çıkmayı başaramayan Millilerimiz, Uefa Uluslar Ligi’nde çıktığı ilk 3 maçta 3 puan toplayarak beklentilerin uzak kaldı. İsveç’i deplasmanda yenerek grupta ilk puanını alan Millilerimiz, Rusya’ya deplasmanda 2-0 kaybederek grup liderliği şansını zora soktu.

Grup liderliği şansı matematiksel olarak dikkat çeken Millilerimiz’in İsveç karşısında puan kaybına tahammülü bulunmuyor. Millilerimiz’e evinde 3-2 kaybederek Uefa Uluslar Ligi’ne kötü bir başlangıç yapan İsveç, Rusya deplasmanından golsüz beraberlikle ayrılarak grubunun en zayıf halkası olarak dikkat çekmeye başladı. Rusya karşısında daha başarılı bir performans sergileyen ve güçlü rakibine deplasmanda kaybetmeyen İsveç, Millerimiz’le oynayacağı zorlu maç öncesi olumlu yönde sinyaller verdi.

A Milli takımımıza başarılar diliyorum tercihim karsılıklı gol yanında olacak şimdiden bol şanslar emege saygı takip ve begenmeyi unutmuyalım dostlar  Ne Mutlu Türk'üm diyene IZDIRAP  

rivalo
bahis