×
rivalo

107 Trabzonspor - Konyaspor İddaa Maç Tahmini

user Admin

Trabzonspor son haftalarda iyi bir hava yakaladı ve takım Fenerbahçe maçının ardından özgüven depoladı. Takımın genç 10 numarası Yusuf Yazıcı inanılmaz bir oyun oynuyor. Forvet hattında takımın formu yükselmiş olsa da Rodallega biraz düşüşte.

Bu maçta Güney Amerikalı golcünün kendine gelmesini ve Trabzon’un kazanmasını bekliyorum.

Trabzonspor iki önemli oyuncusu Onur Kıvrak (k) ve Burak Yılmaz’ın (f, 5 gol) kadro dışı kalmasından sonra oynadığı iki maçı da kazanarak bir çıkış yakaladı. Son Kayserispor maçını son dakikada gelen gollerle kazanırlarken özellikle Yusuf Yazıcı’nın maç boyunca ortaya koyduğu performans görülmeye değerdi. Kupada Sivas Belediyespor deplasmanından beraberlikle dönen Karadeniz temsilcisinde Ogenyi Onazi (os) ve Juraj Kucka (os) sakat.

Trabzonspor maç trafiği olarak yoğun bir dönem geçirdiği ve rotasyon istediği kadar yapamadığı için biraz yorgun bir maça çıkacak. Takımın ivmesi her geçen gün biraz daha üstüne çıkıyor. Özellikle büyük maçların iyi oynanması ve şehrin iteklemesi sayesinde çok daha fazlası neden olmasın sorgulamaları tekrar başladı. Bence zaten 4-5 tane genç oyuncu ateşledi, Sosa gibi iyi bir lider organizasyona başladı. Şimdi seri yakalamak lazım. Farkındaysanız iyi sonuçların hemen akabinde düşüşler oldu. Burak Yılmaz-Onur Kıvrak kadro dışı süreci haricinde büyük bir problem bulunmuyor. Seyirci desteğinin yine ciddi şekilde olması muhtemel.

Konyaspor tekrar kazanarak üstündeki şanssızlığı kırmış oldu. Sonuç olarak kötü oynamadığı Galatasaray maçında kazanılan penaltı 1 hafta boyunca gölge gibi onları takip etti. Aykut Kocaman gelişi camia içinde bana göre ciddi bir öz güven yaratmış. Savunma pratiğinin farkına hemen varıyorsunuz. Bu deplasmanda tutumlu oyundan kolay kolay yine vazgeçmeyecektir. Hurtado-Selim Ay-Diagne sakat ama büyük problem yaratmayacaktır.

Konyaspor sahasında Alanyaspor’u fazla zorlanmadan yenerken oynadığı f

rivalo
bahis