×
rivalo

148 Trabzonspor - Fenerbahçe İddaa Maç Tahmini

user Admin

Trabzon için Fenerbahçe karşılaşmaları sezonun en çok önemsenen maçları oluyor. Çünkü tarihinde hep yarıştığı ezeli rakibine karşı bakalım neler yapacak. Son 4 haftadır kazanamamak biraz kırılganlık yaratmış olabilir. Aslında bu maçlar kazanılsa yarışın kesinlikle içinde yer alabileciğne inanıyordum. Burak-Onur kadro dışı süreci, Kucka-Mustafa Akbaş sakat, Onazi-Hosseini belirsiz durumda bulunuyor.

Ünal Karaman açısından da aynı gerginlikte maça çıkılacak. 2-3 tane önemli tercih kritik. Birincisi kaleci konusunda Esteban yerine Uğurcan deneniyormuş bence çok riskli bir seçim olur. İkinci tarafta mutlaka eğer %100 hazır hale geldiyse Yusuf oynatılmalı.

Fenerbahçe daha istim üstünde bu deplasmana geliyor. Galatasaray derbisinde kaybetmedikten sonra Anderlecht ve Alanya galibiyet serisi moralleri yerine getirdi. Özellikle Valbuena ciddi bir liderlik yaparak takımını ipten aldı diyebiliriz. Ona Frey-Elif Elmas-Ayew eklenince umutlu bir maç öncesi yaşanıyor. Tarihin en kötü sezon başlangıcı ancak kazanarak giderilebilir. Gergin geçecek maçta çok beraberliğe odaklanarak değil kazanmak için oyun planı düşünülüyordur. Kouman zaten güven oyunu aldı ve devre arasına kadar devam edecek gibi. Eksikler listesinde Soldado-Jailson cezalı, Dirar-Atıf-Volkan kadro dışı, Tolga Ciğerci-Alper Potuk-Şener Özbayraklı sakat, Benzia maç kadrosuna alınmadı.

Aksiyonu yüksek bir maç bekliyorum. Erken gol gelirse sınır aşılacaktır.

rivalo
bahis