×
rivalo

450 St. Etienne - Strasbourg İddaa Maç Tahmini

user Poyraz

Son 4 resmi maçında 3 yenilgi, 1 beraberlik alan Saint Etienne'de düşüş var. Ancak bu erteleme mücadelesini kazandıkları taktirde yeniden Şampiyonlar Ligi vizesi için iddialı konuma gelecekler. Takımda cezalı olan yedek forvet Hamouma dışında önemli bir eksik yok. Strasbourg'da ise sakatların sayısı bir hayli fazla. Saint Etienne kazanarak yeniden iddialı konuma gelir. 

St.Etienne için bu sezon Şampiyonlar Ligi'ne katılabilmek büyük bir hedef ve başarı olacak. Bu nedenle eksik kalan maçından üç puan çıkarırlarsa büyük bir avantaj sağlamış olacaklar. Bu sezon kendi sahasında etkili bir St.Etienne izledik. Strasbourg da benzer bir hedef içinde. Ancak saha ve seyirci avantajı bu maçı St.Etienne'in lehine çeviriyor.

Son 4 resmi maçının 3’ünü kaybedip diğerinde de berabere kalan Saint Etienne, bu 4 karşılaşmada kalesinde tam 13 gol gördü. Strasbourg’un ligin ofansif oyunu tercih eden takımlarından biri olduğunu sık sık belirtiyorum. Son maçta evlerinde Angers’ye yenildiler, öncesinde Fransa Lig Kupası’nda Bordeaux’yu 3-2 mağlup etmişlerdi. Khazri gibi önemli bir silaha sahip olan Saint Etienne, evindeki bu maçta kötü gidişe son vermek için hırslı olacak. Onların bu agresif futbolu, Strasbourg’un da daha çok fırsat bulmasına sebep olacaktır. 2.5 üstü bir sonuç bekliyorum.

Strasbourg ligin rahat ekiplerinden. St. Etienne kazanırsa Devler Ligi mücadelesinde etkili bir duruma gelecek. Fakat hücum hattından 2 gollü Hamouma’nın cezalı oluşu handikap. St. Etienne maçın kağıt üzerinde favorisi olsa da Strasbourg dirençli bir ekip. Kolay bir maç olmaz. Taraflar 1’er puanı paylaşır.

rivalo
bahis