×
rivalo

460 Sport Recife - Vitoria İddaa Maç Tahmini

user Messi

Vitoria 3'ünü evinde oynamasına rağmen son 4 lig maçında kazanamadı! Deplasmanda oynadıkları son maçında ise lig'den düşmeleri kesinleşen Parana karşısında da galip gelemediler.

Sport Recife son 4 maçından 10 puan çıkardı. Kendi sahalarında oynadıkları son 3 maçlarında ise galip gelmeyi başardılar.

Kümede kalma mücadelesi veren 2 takımın 6 puanlık maçında, hem sahasında oynama avantajı hem de rakibine oranla çok daha formda olmasıyla güven veren Sport Recife 'yi, 3 puana yakın görmekteyim.

Recife’nin şimdiye kadar topladığı 37 puanın 36’sı İlha Retiro’da olduğundan aynı geçtiğimiz yıllardaki gibi burada performans onlar adına belirleyici olacak. Pernambuco bölgesinin en üst ligde tek takımı olduklarından arkalarındaki destek büyük.Sander, Marlone ve Winck yoklar. 20 binin üzerinde destek olacak.

Vitoria kritik eksiklere sahip olduğu Bahia derbisini kazanamayıp, 2018’de ezeli rakibiyle oynadığı hiçbir derbide galibiyet alamayarak hayal kırıklığı yarattı. Son 9 haftada tek galibiyet tesadüf diyebileceğimiz Chapecoense önündeydi. 5’i ligde olmak üzere bu yıl 47 maçta 21 gol atan forvetleri Leo cezalı.

Zor da olsa Recife kazanır.

rivalo
bahis