×
rivalo

165 Slovan Liberec - Plzen İddaa Maç Tahmini

user Admin

Bir kere Liberec güçlü bir savunma takımı. Son 6 maçta tek gol yediler o da ligin en iyisi ve maç başına 7.7 isabetli şut ortalamasıyla oynayıp, bu alanda Avrupa’da ilk 7 takım arasında olan Slavia Prag’a karşıydı. Takım savunması böylesine güçlü bir Liberec’in Plzen’i de durdurabileceğini düşünüyorum. Nitekim Plzen’de Krmencik’in beklenmeyen sakatlığı ile hücum hattı neredeyse tümüyle durdu.

Ne orada top tutabiliyorlar ne de sayısal çoğunluk sağlayabiliyorlar. Halen golü veya asisti olmayan Chorny orada yetmiyor, devre arasındaki yeni transferleri Beaguel’i bekliyorlar. Kolar’ın yokluğunda yaratıcılıkları da kötü, bu sezon Cermak ve Kopic’in geçen sezonu arattığı gerçeği var.

Liberec’in yine alıştığımız şekilde topun arkasına çok iyi geçip, kaptığı toplarını hızla kenarlardan beklere oynayarak, ortalardan sonuç almaya çalışacak. Elde ettiği 11 galibiyetin 8’ini 1-0’lık skorla alan Plzen’in en golcüsünün yokluğu, olumsuz futboluyla birleşince Liberec’e karşı puan yitirme ihtimali kuvvetleniyor.

rivalo
bahis