×
rivalo

150 Sevilla - Eibar İddaa Maç Tahmini

user Poyraz

İki takımın geçen sezon iki ve bu sezonun ilk maçı olmak üzere toplam son 3 lig maçında futbolseverler 13 gol izlediler. Şampiyonlar Ligi’ne direkt katılabilme yarışı adına Sevilla için kazanması gereken maçlardan. Atletico Madrid’in yenilmiş olması da onlara yaklaşma adına anlam kazandı. Kupada Barcelona’dan 6 yediler, üstüne Celta deplasmanında kaybettiler ama yine de bu maç özelinde ana sorun çıkaracak konu bu değil.

Avrupa kulvarında başarılara alışkın Sevilla için Vidal, Navas gibi sakatlık durumu belirsiz yıldızlarını Avrupa Ligi’ndeki Lazio maçı öncesinde riske etmek istemeyebilirler. Eibar son haftalarda Barcelona maçı dışında kaybetmiyor gibi gözükse de deplasman/iç saha maçları arasında çok fark var. Ligdeki yerlerini iç sahaya borçlular.

Deplasmanda 10 maçta sadece 1 kez kazandılar, 7 puan aldılar ve sadece 7 gol atabildiler. İç sahadaki Eibar performansı ise 22 puan alacak kadar başarılı. Sonuç itibarıyla az gollü geçmesini beklediğim bir maç ama kadroları görüp, Sevilla’nın Lazio maçı öncesinde bu maçı ne kadar dikkate alıp almayacağına karar vermek en sağlıklısı.

rivalo
bahis