×
rivalo

459 Palmeiras - Fluminense İddaa Maç Tahmini

user Messi

Copa Libertadores'e yarı finalde Boca Juniors'a elenerek vede eden Palmeiras lige kanalize olmuş durumda. 18 maçtır kaybetmiyorlar.

Evlerinde ise 10 maçtır kimseye puan kaptırmadılar. Son 3 maçında kazanamayan, bu maçlarda skor üretemeyen ve deplasmanda oynadığı son 2 maçını 3 farklı kaybeden Fluminenses karşısında da kazanmalarını bekliyorum.

Haftalardır liderliği kimseye kaptıran Palmeiras; kupada şampiyon olamaması, Libertadores’e yarı finalde veda etmesinden sonra tamamen buraya odaklanışıyla tam 18 haftadır yenilmiyor. Kalan 5 maçta sadece şampiyonluk değil toplam 13 puan alırlarsa, bir yarıdaki en fazla puana sahip olacaklar. 

Yine kaybetmezlerse arka arkaya 19 maçta mağlup olmamış ilk takım olacaklar. Moises, Hyoran ve Deyverson olmasalar da Dudu, Mayke ile Barbosa döndüler. İki kulvarı götürmekte zorlanan Fluminense, sistem değişikliği sonrasında çok iyi bir ivme yakalamıştı ama sürekli aynı oyunculardan oluşan kadrolarla oynamaları yeni sakatlıklar çıkardı, haliyle bir konsantrasyon dağınıklıkla beraber son 3 maçta gol bile atamadan 1 puan aldılar.

İbanez ve Gum yokken bir kere 3’lü savunmadan iki isim olmadığı için problem büyük.

Palmeiras’tan hızlı bir başlangıç bekliyorum. Soyunma odasına üstünlükle giderler.

rivalo
bahis