×
rivalo

415 Oostande - Kortrijk İddaa Maç Tahmini

user Pisipisi

Bu sezon kadroda büyük bir güç kaybeden Oostande rakipleri karşısında kötü bir performans ortaya koyup sahadan kötü sonuçlarla ayrılıyor. Özellikle savunmada çok basit hatalar yapan ev sahibi ekip kalesinde 15 haftada 28 gol gördü. Ayrıca bu karşılaşma öncesi sakat ve cezalı oyuncuların çokluğu yüzünden kadro kurmakta zorlanan ev sahibi ekip açısından zorlu bir karşılaşma geçecek.

Takımda bu maç öncesi sakatlıkları olan Tomasevic, Conte, Canesin, Jonckheere, Marquet, Bjelica, Sakala, Ndenbe ve kart cezalısı Nkaka gibi önemli isimleri kadroda yer almıyor.

Kortrijk ise ligde oynadığı son 2 maçta sahadan mağlubiyetlerle ayrılınca alt sıralara doğru gerilemeye başladı. Takım olarak düşüşe geçen konuk ekip artık denk güçteki rakibine karşı kazanmak adına maça baskılı bir futbol sergilemelerini bekliyorum. Fakat taktikleri gereği savunmada açıklar verdiklerinden dolayı kalesinde kolayca gol gördüklerini belirtmek istiyorum.

Takıma baktığımızda sakatlıkları olan Kagelmacher, Rougeaux, Ivanof, kalp sorunu yaşayan Van Loo ve kart cezalısı D’Haene kadroda yer almıyor. Bu zorlu karşılaşmada iki ekipte alt sıralardan kurtulmak adına karşılıklı goller bulup maçı 2.5 Gol Üstüne taşırlar.

 

rivalo
bahis