×
rivalo

115 Nürnberg - Stuttgart İddaa Maç Tahmini

user Pisipisi

Stuttgart yeni teknik direktörü ile üç maça çıktı ve üç mağlubiyet aldı. Görece ilk galibiyetini alabileceği bir takımla karşılaştığını söyleyebiliriz ama bu hafta da çok kolay olmayacak.

Stuttgart’ın öyle bir savunması var ki herhangi bir maçı tutması mümkün değil gibi gözüküyor. Geçtiğimiz hafta yedikleri ikinci gol her şeyi ortaya koyuyor. Nürnberg ise belki iki haftadır kaybetmiyor ama dört haftadır da kazanamıyor. Evinde isen azından savunmada aslan kesiliyor.

Beş maçta sadece Hoffenheim’a yenildiler ve 8 puan toplamayı başardılar. Çok iyi savunma yaptıklarını söyleyebiliriz. Stuttgart bu maçı kazanabilir zira yeni teknik adam motivasyonuyla ilk galibiyet için ekstrem bir performans gösterebilir ve fakat o performans ortaya çıkasıya kadar Nürnberg favori.

Yine de ev sahibinin savunmasına, Stuttgart’ın mücadelesine güvenerek 2.5 gol barajı geçilmeze yatırım yapmakta fayda var.

Stuttgart'ta Tayfun Korkut gitti, Weinzierl geldi ancak takımda değişen görüntü yok. Weinzierl ile çıkılan 3 maçı da farklı kaybettiler. Bu üç maçta kalelerinde tam on gol gördüler. Gol yollarında kötüler, savunmada kötüler.

Takımın olumlu yanı yok. Nürnberg ligin en vasat takımlarından birisi. Ligde kalma mücadelesi verecekler. Kadrolarının fazlasını vermesi mümkün değil. Bunun için iç sahada çok az kayıp vermeleri gerekiyor.

Stuttgart'ın kötü hücum performansı bugün tersine dönebilir. Nürnberg bunun için müsait takım. İki ekibin de birbirini hedef olarak gördüğü maç olacak.

Sıkıntılı takımların mücadelesinde en az 3 gol izleyeceğimizi düşünüyorum.

rivalo
bahis