×
rivalo

119 Newcastle - West Ham İddaa Maç Tahmini

user Admin

Newcastle harika bir form yakaladı. Üst üste 3. galibiyeti Burnley deplasmanında alırken takımı oyun olarak da beğendim. Manchester City karşısında dağılan West Ham'ın istikrarsız bir performansı var. Newcastle'a açılan oran bence gayet cazip. Evinde galibiyete yakın.

İngiltere'nin en büyük kulüplerinden Newcastle'da hiç sevilmeyen başkan Mike Ashley yüzünden kadro son yılların en zayıflarından biri durumunda. Yine de Rafa Benitez gibi dünya çapında bir hocaları var ve bana göre en büyük kozları o. Rafa'nın herşeye rağmen iyi niyetle çalışmaya devam etmesi nedeniyle bu kötü kadroya rağmen toparlandılar. İspanyol hoca aslında hücumcudur ama Newcastle'ın durumu nedeniyle bazı maçlarda aşırı defansif oynadığı da oldu.

Bu kez kazanabilecekleri bir maç ve bence yine ileriye dönük oynayacaklardır. West Ham'ın yaptığı transferler beklenti yaratmıştı ama ben onların pek başarılı olabileceklerini düşünmüyordum ve hala aynı düşüncedeyim. Pellegrini'nin de daha çok hücumu sevmesi nedeniyle keyifli bir maç ortaya çıkabilir. Önceliğim iyi orandan gollerde. Newcastle da taraf bahsinde bir tık ağır basıyor.

rivalo
bahis