×
rivalo

169 Lokomotiv Moskova - Ural İddaa Maç Tahmini

user Admin

Lokomotiv için yeniden şampiyonluk yarışına dahil oldukları söylenebilir. 10 galibiyetinin 7’sini ilk 8 maçta alan Zenit’in yaşadığı düşüş buna itecektir. Hatta golsüz sona eren Rubin maçına kadar yakalanan 5 maçlık galibiyet serisi 1995’teki 9 maçlık periyottan bu yana en iyisiydi. Sezon başındaki krizi aşan, bu sezon sadece 3-0’lık Galatasaray ve 5-3’lük Zenit maçlarında denedikleri 3’lü savunmadan hemen vazgeçip, geri 4’lüye döndükten sonra daha sağlam haline geldiler.

Artık hücumda özellikle Fernandes’in liderliğindeki bağlılık olayı yıkıldı ve bu sezon 8 oyundan skor katkısı geldi. Rybus, Smolov, Farfan gibi sakatların dönüşü, takıma Krchowiak, Höwedes eklemeleriyle Denisov, Corluka gibi isimleri de eklediğimizde kalite ve deneyimin artışı, Miranchuk kardeşlerin kendisine gelmesiyle iyi vaziyete erişmiş bir Lokomotiv’den söz ediyoruz.

Bence ligin en oturmuş kadrosu da onlarda. Ural’ın iki maçlık galibiyet dönemini büyütmek istemiyorum. İlki iç sahada arka arkaya 4 maç kaybetmiş; hocası Carrera kovulduktan sonra Riancho ile 4-3-3’te ısrar eden ve müthiş saha içi kopukluk yaşayan Spartak diğeri de 7-2-1 gibi aşırı savunmacı bir kimlik çizen oyunu tamamen rakip yarı alanda oynadıkları maçta Orenburg’a karşı aldılar.

Lokomotiv oyunun üç bölgesinde de onlara üstünlük sağlayacaktır ki Şampiyonlar Ligi’nden elendikten sonra ağırlığını lige kaydıracak. Semin’in ekibi zafere ulaşır.

rivalo
bahis