×
rivalo

223 Leicester - Cardiff İddaa Maç Tahmini

user Poyraz

Leicester, deplasmanda Chelsea’yi yendikten sonra Manchester City’i de devirerek büyük ses getirdi. Gözler artık üzerlerinde olacak. Son iki maçtaki rakiplerine göre çok daha mütevazı bir takımla karşılaşacaklar. Cardiff, ligde kalma mücadelesi veriyor ve kadrosu bu ligin vasat kadrolarından bir tanesi. Leicester’ın bu kadar göz önüne çıktığı haftalarda Cardiff karşısında hata yapacağını düşünmüyorum.

Leicester üst üste Chelsea ve Manchester City'yi mağlup etti. Aslında bu tip maçlar onlar için daha zor geçiyor ama Cardiff deplasmanda ligin en zayıf ekiplerinden birisi. Crystal Palace'tan puan almayı hiç hak etmediler. Rakibin 30'un üstünde şutu vardı, maç boyu tek kale oynadı. Cardiff şansının da yardımıyla puan aldı. Leicester'dan elleri boş dönerler.

Leicester taraftarına Chelsea ve City maçlarından 6 puan çıkaracaksınız deseniz muhtemelen gülerlerdi ama sonuçta iki takımı da devirmeyi başardılar. Maguire faktöründen daha önce de sık sık bahsetmiştim ki bu performanslardan sonra devre arasında olmasa da milli oyuncu önümüzdeki sezon muhtemelen 6 büyükten birine gidecektir. Cardiff buraya 1 puan için gelecek ama formda ve moralli Leicester karşısında işleri zor.

Leicester'ın potansiyelini bulup çıkışa geçmesini bekliyorum. Cardiff kadro ve performans olarak bu deplasmandan puan alabilecek görüntüde değil. Leicester'ın evinde hata yapmasını beklemiyoru. '1 tercihine oynanır. 

rivalo
bahis