×
rivalo

445 Lazio - Milan İddaa Maç Tahmini

user Messi

İtalya kupası yarı final maçlarının 2 ayaklı oynandığını paylaşalım. Lazio UEFA Avrupa Ligi’ne veda etti. Lig’de ise Şampiyonlar Ligi yarışının uzağında kaldı. Kupaya asılmalarını bekliyorum. Milan çok iyi bir hava yakaladı. Son 3 maçını 2 ve üzeri farklı kazandı. Son 10 resmi maçında ise 1 kişi eksik tamamladıkları maçta Juventus dışında kimseye kaybetmediler. Rövanşa avantajlı skorla gelmek isteyeceklerdir. 2 takım arasında bu sezon lig’de oynanan karşılaşma 1-1 sona ermişti. Kuponun ilk ayağında karşılıklı gollere sahne olmasını bekliyorum.  

Avupa Ligi'ndeki iki Sevilla yenilgisi arasında Genoa'ya da kaybeden Lazio'da düşüş var. Milan ise özellikle Piatek transferiyle birlikte müthiş bir çıkış yakaladı. Yine de kazanırken zorlanıyorlar. Yarı final mücadelesi her iki taraf açısından da kolay olamayacaktır ama iki takım da gol bulacağını düşünüyorum. Milan, Piatek ile daha bir özgüvenli oynuyon. Lazio muhakkak karşılık verir. 

İtalya Kupası Yarı Final ilk mücadelesi. İlk karşılaşma Lazio'nun sahasında oynanacak. Milan'ın rövanşta avantaj sağlamak için çok riske gireceğini sanmıyorum. İki takımın ligde oynadığı karşılaşma da 1-1 beraberlikle sonuçlanmıştı. Bu maçta da dengenin ön planda olacağını düşünüyorum.İlk yarı beraberlik iyi oranıyla değerlendirebilir.

rivalo
bahis