×
rivalo

495 Galler - Danimarka İddaa Maç Tahmini

user Messi

Grup liderliği mücadelesi veren 2 takım karşı karşıya geliyor. Danimarka’nın bu maçtan sonra grubun iddiasız takımı İrlanda Cumhuriyeti ile sahasında oynayacağı 1 maçı daha var. Galler ise son maçına çıkıyor.

Galler galip geldiği takdirde puanını 9 yapacak ve grubu lider bitirmeyi garantileyecek! Danimarka’da hedef ise bu maçı kaybetmemek olacak. Deplasmanda alınacak 1 puanın ardından son maçlarında evlerinde İrlanda Cumhuriyeti karşısında kazanmaları durumunda grubu onlar lider bitirecekler. Kritik 90 dakikadan toplamda 3 golün çıkmayacağını tahmin ediyorum. Danimarka’da Simon Kjaer’in forma giyemeyeceğini belirtelim.

Galler’de ise cezası bulunan Davies yok!

Grup liderliği yolunda kritik bir maç. Bale ve Ramsey gibi iki yıldızının olmadığı maçta Galler, İrlanda'yı deplasmanda yendi. Ama zaten İrlanda bu grubun zayıf halkası.

Danimarka da Eriksen'den yoksun gittiği İrlanda deplasmanında oyuna hükmetmiş, bir türlü golü bulamamıştı. Galler ile Danimarka arasındaki ilk maçta ise Eriksen'in şovu vardı. Galler'in Tottenham'lı sol beki Ben Davies bu maçta cezalı. Oyun ve kadro kalitesi olarak konuk ekibi önde görüyorum.

rivalo
bahis