×
rivalo

112 Fortuna Dusseldorf - Hertha Berlin İddaa Maç Tahmini

user Pisipisi

Düsseldorf altı maçtır üst üste kaybediyor ve bu süreçte yalnızca iki gol atarken kalesinde 20 gol gördü. Ligde sadece 1 galibiyeti var.

Evinde oynayacağı bu mücadeleye sıkı bir şekilde hazırlanırken antrenmanda kemik seslerinin geldiğini okuyoruz.

Gladbach’a karşı ilk yarı iyi bir savunma yapmış olsa da üst üste Kaan Ayhan’ın hataları sonucu birisi penaltı ve diğerinin hatalı pastan kaynaklı iki gol yedirdiğini söyleyebiliriz. Berlin ise üç beraberliğin ardından evinde üç gollü mağlubiyet aldı Leipzig’e karşı.

Özellikle kaçırdığı goller bu sonucu doğurdu diyebiliriz. Burada favori Hertha Berlin ama beraberlik riski de bir hayli fazla.

Hücumda sorun yaşayan iki takımın bu mücadelesinde 3 gol çıkmaz.

Fortuna Düsseldorf ligde son 6 maçta puan alamadı. Üst üste gelen yenilgiler takımın motivasyonunu iyice düşürdü. Çabuk dağılan ve öz güveni yitirmiş takım oldular.

Fortuna Düsseldorf'ta sağ bek Zimmer'in durumu belirsiz. Hertha Berlin'de ileri uçta İbisevic ile Selke arasındaki kararı Dardia verecek. Hertha Berlin ligde son 4 maçta kazanamadı.

Kendilerine gelmeleri için Düsseldorf'tan daha iyi rakip bulamazlar. Fikstür de biraz zorlu oldu. Düsseldorf karşısında kalitelerini sahaya koyacaklarına inanıyorum.

Hertha iyi performans göstererek kazanır ve kötü gidişi sonlandırır.

rivalo
bahis