×
rivalo

412 Derby County - Wigan İddaa Maç Tahmini

user Pisipisi

Derby'de işler pek iyi gitmiyor. Bunun nedenini de kilit isimlerin sakatlığı. Bazı oyuncular iyileşse de takım içindeki atmosfer ve saha içi işleyişi biraz bozuldu. Wigan deplasmanların en kötü performanslarından birine sahip ama sorunlu Derby karşısında an azından biraz dayanabilirler. Derby maçın favorisi ama şu anda onlara güvenmek zor.

Play-off mücadelesi veren Derby gerçekten kötü bir dönem geçiriyor. Son dört lig maçını kazanamazken son üç lig maçını da gol atamadan kaybettiler. Düşme hattının yalnızca üç puan üzerindeki Wigan son haftalarda bir savunma direnci kazandı. Son dört lig maçını da berabere bitirirken kalelerinde yalnızca iki gol gördüler. Konuk ekip savunmadaki bu iyi görüntüsüne rağmen deplasmanda 14 maçtır kazanamıyor ve ayrıca gol yollarında da çok etkisiz. 2,5 altı skor bekliyorum. Beraberlik de denenmeye değer. 

Son 4 maçından sadece 1 puan çıkartabilen Derby’ bu seride sadece 1 gol atabildi. Düşüşteler. Orta sahadan Andy King’in sakatlığı var. Wigan’ın son haftalarda direnci artmış durumda. Derby hücumda sıkıntılar yaşıyor. Savunmasını oturtan Wigan’ın katı defansını aşmakta zorlanacaklardır. Düşük skorlu bir maç alır. Wigan puan alabilir.

rivalo
bahis