×
rivalo

470 Ceara - Parana İddaa Maç Tahmini

user Messi

Ligde kalma mücadelesi veren Ceara son maçında konuk olduğu Fluminense ile 0-0 berabere kalırken, son sıradaki Parana ise konuk ettiği Palmeiras ile sürpriz bir şekilde 1-1 berabere kaldı. Bu 1 puan Parana için bir anlam ifade etmiyor keza ligden düşmeleri garantilendi.

Düşme hattının 2 puan önünde olan Ceara'nın son iki haftaya daha rahat girebilmesi için kazanması şart. Mutlak 3 puan ihtiyacı olan ev sahibinin zayıf rakibi önünde kazanmasını bekliyorum. 

Ceara ligde kalma mücadelesi veriyor. İç sahada böyle bir maçta hata lüksleri yok. Çünkü puan marjı çok yakın. Parana'nın ligden düşmesi kesinleşti. Deplasmanda çok kötüler. 17 maçın 15'ini kaybettiler. Bu 17 maçta sadece 4 gol atabildiler. Ceara'nın net bir galibiyet alacağını tahmin ediyorum.

Parana son maçında lider Palmeiras ile berabere kalarak büyük bir sürprize imza attı. Ligden düşmeleri kesinleşmişken muhtemel şampiyona çelme taktılar. Ancak Caera deplasmanında aynı şeyi yapmaları zor. Düşmeme mücadelesi veren Caera kazanırsa Sudamericana için bile umutlanır. Ev sahibi kazanır.

rivalo
bahis