×
rivalo

105 Cardiff - Wolverhampton İddaa Maç Tahmini

user Messi

Cardiff ligin kadro kalitesi en sınırlı takımlarından biri olsa da evinde bu tür hedef maçlarda başarılı. İçeride son 3 maçın 2'sini kazandılar. Wolves büyük bir düşüş yaşıyor. Evlerinde Huddersfield'a da 2-0 kaybettiler. Son 5 haftada 1 puan alabildiler. Cardiff yenilmez.

Cardiff bana göre ligin hala en zayıf halkası ve kümede kalmaları benim için çok büyük sürpriz olur. Sezon başında da dediğim gibi evlerindeki bu tür maçlarda birkaç can yakacaklardır - ki Brighton ve Fulham'ı yenmeyi başardılar. Brighton'ın ilk yarıda kırmızı kart görmesi de tabii ki bunda büyük bir etkendi. Wolves için daha olumlu düşüncelere sahibim ama son haftalarda istedikleri sonuçları alamıyorlar. Yakında tekrar çıkışa geçeceklerdir. Wolves göze daha hoş gelen bir futbol oynasa da Cardiff sert bir takım ve onları durdurabilirler. Ben dengeli, 1-1'e yakın bir maç bekliyorum

Son 4 maçının 3’ünü kaybeden Cardiff ile son 5 haftada tek puanını Arsenal’den alan Wolverhampton karşılaşıyor. İki takım da yenilgiler nedeniyle stresli. Konumu rakibinden daha iyi olan Wolverhampton, deplasmanda rakibini tartarak oyuna başlayacaktır. Cardiff’in de yaşadığı stres daha çok kazanmak değil kaybetmemek üzerine olacaktır. Çünkü evlerinde alacakları mağlubiyette taraftar tepkisi olacaktır.

İki tarafın da ilk yarıyı sakin geçirmesini bekliyorum. Devreye beraberlik oynanır.

rivalo
bahis