×
rivalo

113 Cardiff - West Ham İddaa Maç Tahmini

user Bayros

İki takım açısından da oldukça zor bir maç. Cardiff kümede kalma adına bu tür maçları kazanmak zorunda ama West Ham da son maçlarda fena değil. Cardiff fizik gücü yüksek bir takım ve evlerinde duran toplarda etkili olabiliyorlar. West Ham'ın ise en büyük zaaflarından birisi de takım savunması. Cardiff'te kurt hoca Warnock bu maçı hedef olarak seçmiştir. West Ham kadro olarak çok daha kaliteli ama daha istekli olan Cardiff sürpriz yapabilir.

Cardiff bu maçtan sonra Chelsea ve City ile karşılaşacak. Ligde kalma umutlarını korumak için kazanması gerekiyor. Ama savunmanın en önemli ismi Bamba sezonu kapattı. West Ham'a deplasmanda güvenmediğimden 2.5 üstünü öneriyorum.

13 günlük ara öncesi üst üste iki galibiyet alan Cardiff, lige dönüşte üst üste 3 yenilgi görerek düşme potasından kurtulamadı. Son 5 lig maçında sadece 1 yenilgi alan West Ham toparlandı. Sakatların birçoğunun iyileşmesiyle danha tehlikeli bir takım haline geldiler. Son  5 deplasmanda 4 yenilgi, 1 beraberlik almışlardı. Dış sahadaki kötü gidişleri de Cardiff karşısında son bulur. 

rivalo
bahis