×
rivalo

447 Bordeaux - Guingamp İddaa Maç Tahmini

user Messi

Guingamp'da işler iyi gitmiyor. Bu sezon beklentileri karşılayamadılar. Ligin dibinde bulunan Guingamp oyynadığı futbolla ilerisi için de umut vermiyor. Bordeaux, son Toulouse maçında iyi oynadı. Aynı performansı ortaya koyabilirse kazanma ihttimalleri yüksek.

Kötü gidişe Toulouse galibiyetiyle son veren Bordeaux, 2-1 kazanarak moral buldu. Son 7 resmi maçta hiç kazanamayan, 5 mağlubiyet, 2 de beraberlik yaşayan Guingamp'ın giderek dipten kurtulma umutları tükeniyor. Son maçta Lyon'a karşı deplasmanda iyi direndiler ama bu ancak 2-1 yenilmelerini sağladı, fark yememiş oldular! Bordeaux'da savunmadan Pablo ile orta saha Kalu yok. Guingamp'ta da savunmadan Djilobodji görev alamayacak. Bu şartlarda 1.5 üstü ve 2.5 üstü tercihlerinin oranı riski karşılayacak düzeyde duruyor. 

Guingamp'ın her geçen hafta ligde kalma şansı azalıyor. Orta sahadan N'Dong cezalı. Hafta sonu Toulouse'u evinde 2-1'lik skorla geçen Bordeaux kötü seriye son vermişti. Guingamp karşısında kazanıp Avrupa Ligi yarışında iddialarını korurlar.

rivalo
bahis