×
rivalo

405 Barnsley - Bradford İddaa Maç Tahmini

user Messi

Ayni ligde bulunan iki takimdan Barnsley daha önceden de anlattığım gibi ligin favorilerinden - hatta bana göre Portsmouth ve Sunderland ile birlikte Championship'e yükselecek 3 takımdan birisi.

Alman hocaları Klopp gibi hücum futbolunu tercih ediyor. Bradford oldukça formsuz ve hoca değişikliği de işe yaramadı henüz. Onlar da moral bulmak isteyeckelerdir ve gollü bir maç ortaya çıkarabilirler.

Barnsley çok fazla rotasyon yapmazsa da kazanır.

İngiltere Trophy Kupası F Grubunda 3. Maçında Barnsley ile Bradford City karşı karşıya geliyor.

İngiltere 1. Ligde mücadele eden iki takım karşı karşıya gelicek.

Ev sahibi ekip grupta oynadığı 2 karşılaşmada 1 galibiyet ve 1 beraberlik elde etti. 4 puana sahip ekip 2 maçta 3 gol atıp 2 gol yedi 1 averajı bulunuyor ve grubun 2. Sırasında yer alıyor.

Ligde ise oynadığı 16 karşılaşmadan 9 galibiyet 4 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde eden Barnsley 29 gol atıp 14 gol yedi. 31 puan 15 averaj ile ligin 4. Sırasında yer alıyorlar.

Deplasman ekip Bradford City ise grupta oynadığı 2 karşılaşmadan 1 beraberlik 1 mağlubiyet elde etti. 2 gol atıp kalesinde 5 gol gören ekibin -3 averajı bulunuyor ve gurubun son sırasında yer alıyor.

Barnsley maçı kazandığı takdir de grubun lideri olucak. İki takımında skora katkı yaparak barajı aşarlar diye düşünüyorum. Alternatif seçim olarak 2.5 üst ve KG var alınabilir.

rivalo
bahis