×
rivalo

123 Arjantin - Meksika İddaa Maç Tahmini

user Admin

Arjantin'de Dünya Kupası'nın ardından takımın başına Lionel Scaloni getirildi. Scaloni, Brezilya ile oynanan hazırlık karşılaşmasının kadrosunda derin bir değişikliğe giderek yeni bir yapılanmaya gideceğinin sinyallerini vermişti. Arjantin, Brezilya maçında çok kötü bir performans göstererek sahadan mağlup ayrılan taraf olmuştu.

Gol yollarında sıkıntı yaşayan Arjantin, pozisyona dahi girmekte çok zorlanmıştı. Meksika'nın da katı bir oyun tarzını benimsediğini göz önünde bulundurursak, maçın golsüz geçeceğini söyleyebiliriz.

Tercihim 2.5 gol altı.

Arjantin’de Dünya Kupası bittiğinden beri değişim rüzgarları var. Artık Sampaoli yerine takımın başına Scaloni takımın başında ve Messi’siz kurdukları yeni bir düzen var.

Dybala ve İcardi milli takımda. Pezzella ve Otamendi gibi önemli savunmacılar sakatlıklarından dolayı yok ama Mammana, Mercado, Kannemann ve Mori gibi alternatifler var ki karşı da halen teknik direktörünü belirleyemeyip, geçici olarak Ferretti’nin çalıştırdığı ve en önemli ismi Lozano’dan yoksun bir Meksika var. Maçın da Arjantin’in Cordoba bölgesinde oynanacağını belirtelim.

Meksika’da ayrıca milli takım tarihinin en golcüsü Javier Hernandez, orta sahanın değişmezleri Guardado ve Herrera’da diğer eksikler. Arjantin kazanır.

rivalo
bahis