×
rivalo

219 Argentinos Jr - Talleres Cordoba İddaa Maç Tahmini

user Admin

Argentinos’ta işler yolunda değil. İlk 5 haftada sadece 2 gol atıp, toplamda 5 puan takımda hoca Berti kovulmuştu, yerine Carboni’yi getirdiler ama onunla da son 5 maçı tamamen mağlubiyet olmak üzere 6 haftada 1 puan alabilince özellikle direkt düşme bölgesindeki rakiplerinden olan Tigre yenilgisiyle yollar ayrıldı. Henüz yeni hoca belli olmadığından altyapıdaki hocalarla maça çıkacaklar.

Öte yandan Machin, MacAllister, Lopez ve Bobadilla’nın yokluğunda hem orta saha da hem de forvette alternatifler azaldı. Zaten Barrios ayrıldığından merkez forvette kriz vardı, tüm yük 34’lük Pischulichi’ye binmiş durumda. Tallares belki takım içi kayıpları, hocası Kudelka’nın ayrılması sonrası artık zirve mücadelesinde yer alan bir takım değil ama ortalaması rahat olduğu gibi 2019 Libertadores’e de katılımı garantilediğinden tamamen lige odaklı.

Orta sahada başta Guinazu olmak üzere 3 tane savaşçı karakterli isim ve önlerinde de gençlerin bireysel yeteneklerine bakan 3’lü hat. Son 3 haftada gol yememeleri önemliydi. Sadece Montenegro yok.

Buradan puanla dönmeleri yüksek ihtimal.

rivalo
bahis